SRPEN 2017

On už byl Srpen? Já žádný neměla. Teda skoro. Těžko jsem hledala něco zajímavého co jsem prožila, viděla, slyšela, jedla, .... Nemám ráda léto. Jsem šťastná, že pařáky jsou za námi. Vítej podzime! 


Za srpen v hlavních rolích: 


KOSMETIKA

Díky tomuhle si můžu lepit třpytky, srdíčka, kolečka a všechny další blbosti na obličej. Vlastně kamkoliv chcete. Drží to skvěle a není to testované na zvířatech. Jednička s hvězdičkou.
FASHION

 Nevím jak to máte vy, ale já nemám absolutně žádnou náladu kupovat v létě oblečení. Jsem člověk, který si léto neužívá a snaží se ho spíše nějak přežít, než abych se vyžívala v nakupování plavek a sukýnek. Jediná věc, která za to tedy za srpen stojí je plátěnka z Lush. Uvítala bych klasický střih než tento silnější a větší. Tím, že jsem malá působí taška trochu monstrózně a tím pak ubírá zbytku oblečení. Na to já ale peču a jsem za ni šťastná. 
AKCE

V srpnu jsem na žádné zajímavé akci nebyla. Jen jednou na Stalinu. Na Raveboy a Mad4ca. Z toho jsem si odnesla jen rozbitá kolena. 


HUDBA

Celej srpen mám ve znamení Astronautalis. 29.11.2015 jsem s kocovinou a s mým klukem poprvé vyrazila na jeho koncert do Lucerny. Neměla jsem nejmenší tušení na co jdeme. Lístek jsem dostala k svátku. Nečekaně se z toho stal můj druhý nejlepší koncert v životě (první je stále Gerard Way). Miloučký Astronautalis pochází z Floridy a nedostal mě ani tak na svou hudbu (jde o elektronický hiphop rock? - já na tohle škatulkování nehraju), jako na své charisma a nezapomenutelnou šou. Nikdy jsem nezažila takové propojení s interpretem jako na jeho koncertech. Doslova udržuje oční kontakt s každým zúčastněným. Každého nenásilně donutí tancovat. Neumíte to? Stačí je houpat. Bude se líbit vám, vašemu tátovi i vaší mámě. Té rozhodně.


FILM

Za zmínění stojí dva filmy. První je Take Shelter. Jestli vás, stejně jako mě, baví filmy typu: celej film netušíte co se vlastně děje ale na konci se všechno vyjasní, tak hurá stahovat. V Ohiu žije poklidný život normální rodina střední třídy. Alespoň do doby než se tátovi začnou zdát divné/děsivé sny. Při sledování nevíte zda koukáte na realitu nebo na sen. Život se pak stane peklem. Při poslední scéně vám ale všechny puclíky zapadnou. Druhý film, který mě dostal byl Allied  - Spojenci. Brad a krásná Marion Cotillard. Děj se rychle vyvíjí a nenechá vás se nudit. Tak akorát romantiky, tak akorát napětí, tak akorát zbraní, tak akorát dojetí. Jediné čeho bylo hodně byl botox (Brad). 

KNIHA

I čtení jsem tento měsíc zanedbávala. Jedinou knihu, kterou jsem četla ( přiznám se, že ještě nedočetla) je od Kinga, Holčička, která měla ráda Toma Gordona. Je to první kniha, kterou od něho mám. Koupila jsem tuhle protože byla nejužší. Totiž knihu, kterou čtu, tahám pořád s sebou a preferuju tudíž měkký obal a menší rozměr. Devítiletá Trisha se ztratí v lese a zažívá děsivou cestu při které se snaží najít cestu zpět. Hrozně moc věcí mi v příběhu připomínalo seriál Stranger Things. Jako třeba zubatá díra ve stromu jako brána do jiného světa. Ještě nevím jak to skončí, ale už teď vím, že jsem si pro začátek nic lepšího vybrat nemohla. 


Žádné komentáře:

Okomentovat